عمران و ابنیه

سرمایه­ گذاری در حوزه املاک و مستغلات یکی از جذابترین حوزه‌ها برای سرمایه­ گذاران است. با توجه به اهمیت املاک تجاری و مسکونی در زیست شهری در سنوات اخیر، این حوزه همواره دارای جذابیت های لازم بوده و به عنوان یکی از تخصصی­ ترین حوزه ­های سرمایه ­گذاری مد نظر فعالین بخش های مختلف اقتصادی به ویژه شرکت های سرمایه­ گذاری بوده است.

شرکت بین­ المللی سرمایه­ گذاری توسعه تجارت هیرمند به عنوان نهاد اقتصادی فعال در حوزه مدیریت دارایی، ضمن انجام مطالعات تخصصی و عمیق در حوزه املاک و مستغلات، برنامه جامعی برای حضور اثرگذار و فعال در این بخش تدوین نخموده و براساس نتایج مطالعات صورت گرفته، سرمایه­ گذاری در پروژه­ های متعددی را در دستور کار دارد. تنوع بخشی به سبد پروژه ­های عمرانی و حضور در طرح های عمرانی مسکونی، تجاری، گردشگری، خدماتی و ابنیه خاص به عنوان نکته کلیدی در سرمایه ­گذاری­های این شرکت قلمداد می­شود.

امید است با اتکا به خداوند متعال و منبعث از تخصص و تجربیات همکاران و دانشگاهیان که خاستگاه اصلی هیرمند به شمار می‌روند، شرکت در زمینه‌هایی مانند: الف) تعریف پروژه‌های ساختمانی مناسب در چارچوب نتایج مطالعات توجیه فنی و اقتصادی ب) انجام عملیات اجرائی و ساخت پروژه‌ها در چارچوب فرآیندهای موثر مدیریتی و منطبق با دانش فنی و تکنولوژیکی روزآمد صنعت ساختمان ج) فروش و واگذاری تولیدات ساختمانی پروژه ها در قالب روش های جدید مهندسی فروش و سیستم خدمات پس از فروش، شرکت کماکان مسیر رشد و بالندگی فعالیت های اقتصادی خود را با استمرار ادامه دهد.