پیام مدیر عامل

شرکت بین‌المللی سرمایه‌گذاری توسعه تجارت هیرمند در راستای ارائه الگویی نوین از فعالیت دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری با ریسک بالا در حوزه‌های مختلف، با تکیه بر خاستگاه دانشگاهی خود گام به گام مسیر توفیق و توسعه را می‌پیماید. آن چه موجبات استحکام و استواری بیش از پیش گام‌های ترقی شرکت را فراهم آورده است، بی‌شک حضور و حمایت پررنگ اساتید برجسته و دانش‌آموختگان متخصص دانشگاه علم و صنعت ایران است. به نحوی که با بهره‌برداری از تجارب فنی و تخصص علمی ایشان، اقدام به فعالیت در حوزه‌های متنوع سرمایه‌گذاری برای ما امری سهل‌الوصول است.

در حال حاضر این مجموعه و شرکت‌های تابعه آن در زمینه‌های مختلفی از جمله پروژه‌های صنعتی و معدنی، توسعه فناوری اطلاعات و ارائه خدمات مبتی بر هوشمندسازی، طرح ایجاد اشتغال و توسعه روستایی، فعالیت ساختمانی و عمرانی، ارائه خدمات آموزشی، عرضه خدمات رفاهی به دانشگاهیان و … فعالیت کرده که با توجه به توان اجرایی و فنی متخصصان و همکاران و نیز نقش حمایتی شرکت در هر یک از این مجموعه‌ها، انتظار می‌رود به زودی شاهد رونق بیش از پیش این مجموعه و توسعه روزافزون آن باشیم.

دکتر فرهنگ مطفر | مدیرعامل

نگاه مدیران ارشد و پرسنل شرکت بین‌المللی سرمایه‌گذاری توسعه تجارت هیرمند به این مجموعه، با تلقی بخش خصوصی از این شرکت همراه است. مهمترین دلیل موفقیت هر مجموعه خصوصی، بالا بردن کیفیت در ارائه خدمات مربوطه و اجرای تعهدات مختلف مجموعه خود است. به همین منظور، شرکت بین‌المللی سرمایه‌گذاری توسعه تجارت هیرمند با افزایش کیفیت در بخش‌های مختلف کاری و تقویت زیرساخت‌های مربوطه، آمادگی آن را دارد تا به بهترین و بهینه‌ترین شکل ممکن، تعهدات خود را تضمین کند.

امید که ارتباط مستمر با این سایت، زمینه‌ای باشد برای شناخت بیشتر شرکت بین‌المللی سرمایه‌گذاری توسعه تجارت هیرمند و ایجاد روابطی تازه با بخش های مختلف آن، تا در مشارکتی سازنده، ضمن حفظ منافع طرفین، فعالیتی منجر به بهره‌برداری حداکثری از ظرفیت‌های موجود در کشور و تولید سرمایه و جذب نیروی کار با توجه به افق توسعه و اسناد بالادستی و سیاست‌گذاری‌های اقتصادی، داشته باشیم.