Grid

shows list of posts, pages, images, products and any custom post types!

Blog Posts

بازدید رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران از مراحل پایانی آماده‌سازی مرکز نوآوری هیرمند

دکتر ذاکری رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران به همراه دکتر سیدین معاونت اداری مالی دانشگاه روز دوشنبه ۱۵ دی‌ماه ۱۳۹۹، با حضور در مرکز نوآوری هیرمند، با مدیرعامل و برخی از اعضای هیأت مدیره هیرمند دیدار و گفتگو کردند. همچنین دکتر ذاکری و دکتر سیدین به همراهی دکتر پالیزدار…

دفتر شتاب‌دهنده گذر در مرکز نوآوری کیش دایر شد

همزمان با افتتاح پژوهشکده محیط زیست کیش و ارائه دستاوردهای زیست‌محیطی شتابدهنده گذر در نمایشگاه جانبی، چهارشنبه ۱۹ آذرماه در طی مراسمی، دفتر شتاب‌دهنده گذر در مرکز نوآوری کیش که پیشتر در ۲۰ شهریورماه توسط ریاست محترم جمهوری، جناب آقای دکتر روحانی افتتاح شده بود، دایر گردید. شتاب‌دهنده گذر، شتابدهنده…

اجرای عملیات اکتشاف معدن مرمریت آرسک دامغان

مفتخریم که اعلام داریم شرکت زمین کاوان علم و صنعت اولین قواره سنگی با قابلیت کوپ دهی را در تاریخ ششم مهرماه از معدن مرمریت دامغان استخراج کرد. ذخیره محاسبه شده برای این محدوده بیش از یک میلیون تن برآورد شده است و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته اجرای…

مراسم تجلیل از جناب آقای دکتر عباس طائب

اخبار داخلی
۰
مراسم تجلیل از جناب آقای دکتر عباس طائب در جلسه هیات مدیره شرکت هیرمند، به پاس تلاش‌های صادقانه و همت والای ایشان در زمینه پیشبرد اهداف “صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران” برگزار شد.  

جلسه شرح فعالیت ها و دستاوردهای شرکت سرمایه گذاری هیرمند

همایش‌ها و رخدادها
۰
جلسه شرح فعالیت ها و دستاوردهای شرکت سرمایه گذاری هیرمند
شرکت بین المللی سرمایه گذاری توسعه تجارت هیرمند در جلسه ای با اعضا سهامدار خود از دانشگاه علم و صنعت ایران به توضیح فعالیت ها و دستاوردهای سال ۹۸ و ۹۹ خود پرداخت. در این جلسه جناب آقای دکتر پالیزدار مدیرعامل مجموعه و مدیران شرکت های زیرمجموعه به شرح مفصلی…

ساخت بومی رتور توربین بخار توسط شرکت دانش بنیان نیتکو و با حمایت شرکت سرمایه گذاری هیرمند

شرکت‌های زیرمجموعه
۰
ساخت بومی رتور توربین بخار توسط شرکت دانش بنیان نیتکو و با حمایت شرکت سرمایه گذاری هیرمند
شرکت دانش بنیان توربین سازان نیکان (نیتکو)، با حمایت شرکت هیرمند دانشگاه علم و صنعت ایران، موفق به بازطراحی و ساخت موتور توربین بخار با توان سه مگاوات شده است. آقای دکتر صادق صالحی (قائم مقام شرکت توربین سازان نیکان) مهمترین ویژگی این توربین را داخلی سازی کامل رتور آن…

Galleries

Pages

مدیران هیرمند

شاخص بازار

کُدال

خبرنامه

پخش زنده

اخبار و اطلاعیه

ترکیب سهامداران

مجتمع مسکونی برج باغ بهار

عمران و ابنیه

Portfolios

نمونه کار ۱ – کتاب مربع

مدل ها

نمونه کار ۱ – کاغذ کیسه ای

مدل ها

نمونه کار ۲ – کسب و کار

عکاسی

نمونه کار ۳ – کسب و کار

عکاسی

Testimonials

من فقط فکر می کنم به اندازه کافی همه کاره است. همانطور که همیشه، بهتر و بدتر است، اما من از محصول لذت می برم. آنها آنچه را که در نسخه ی نمایشی می بینید به شما می دهند و یک راه حل عالی برای وب سایت ها است.

جان اسمیت

توسعه دهنده ناسا

تم بزرگ این دومین خریدم از شما من بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم.. من بسیاری از تم ها را خریدم اما فقط دو بار رتبه ۵ ستاره را برای هر دو مورد به شما دادم. کار شما بهترین در راست چین است – تشویق!

سامانتا گرین

خریدار

مانند طراحی تم اما بزرگترین تشکر برای پشتیبانی کاربر. این بسیار مهم است، اگر نه مهمترین شاخص ما توصیه می کنیم!

راب اسمیت

طراح

سلام! من معمولا چیزها را بیان نمی کنم، اما فقط می خواهم بگویم این است که تا به حال بهترین تم وردپرس من تا به حال خرید (من احتمالا خریداری ۲۰ +). ساختن این تم بسیار جذاب را ادامه دهید با تشکر!

پویان

خریدار

اما من باید به شما توضیح دهید که چگونه که این یک از محکوم لذت و ستایش درد، متولد شد حساب کامل از سیستم، و به تفصیل شرح تعالیم واقعی از کاشف بزرگ از حقیقت است.

آدام اسمیت

توسعه دهنده

درخشان! خیلی ممنونم شما بیشتر مفید بوده اید، و من با موضوع و خدمات شما بسیار خوشحالم! با تشکر از شما دوباره (برای اطمینان، من بیشتر به شما توصیه می کنم)

شرکت بهتازان

خریدار محصولات ما

قالب شما یکی از ساده ترین پروژه های ادغام قالب های وردپرس برای من تا به امروز است. با تشکر از این موضوع به خوبی طراحی شده و پشتیبانی فوق العاده!

طراحی اول

خریدار محصولات ما

تم بزرگ این دوم من از شما خریداری کرده ام و بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام .. من بسیاری از تم ها را خریداری کرده ام اما فقط ۲ امتیاز ۵ ستاره برای هر یک از موارد خودم ارائه داده ام. کار شما بهترین در راست چین است – تشویق!

ویل

خریدار

سلام! من معمولا چیزها را بیان نمی کنم، اما فقط می خواهم بگویم این است که تا به حال بهترین تم وردپرس من تا به حال خرید (من احتمالا خریداری ۲۰ +). ساختن این تم بسیار جذاب را ادامه دهید با تشکر!

پویان

خریدار

Products

فهرست